Yol Yardım Hizmetinin En Hızlısı m-oto yardım

Yol Yardım Hizmetinin En Hızlısı m-oto yardım
  • Genel
  • 27 Temmuz 2021 10:42
  • 0

Yolda kalan araçlara motosikletli uzman ekipleriyle hızlı ve yerinde yol yardım Marm Assistance farkıyla hizmetinizde.

1986’dan günümüze asistans sektörüne yeni ürünler kazandıran, Türkiye’nin ilk asistans şirketi Marm Assistance, yol yardımında en önemli kriter olan zaman tasarrufu sağlayan yenilikçi çözümüyle otomotiv sektörünün ve bireysel kullanıcıların hizmetinde.

Büyük şehirlerde yol yardım hizmetinin önündeki en büyük engel olan yoğun trafik nedeniyle çekicinin arıza noktasına erişme süresindeki gecikmeler hem müdahale süresini uzatıyor hem de müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor. Marm Assistance’in yeni hizmeti m-oto yardım ile yol kenarı arızalarda motosikletli ekipler sayesinde araca erişim ve müdahale çok daha hızlı ve kolay gerçekleşiyor.

Türkiye genelinde çekicinin arıza noktasına ulaşma süresi ortalama 55 dakika iken, ilk müdahale sonrası servise çekim ve arızanın giderilmesi eklendiğinde 2.5 saate çıkan toplam yol yardım süresi, m-oto yardım ile trafikte bekleme yaşanmadan ortalama 30 dakikaya iniyor. İkame araç ve çekici gerekmeksizin hem zaman hem maliyet tasarrufu yaratarak sürücülerin yola devamlılığında en etkin çözüm olan m-oto yardım, konusunda uzman ve deneyimli ekipler tarafından sağlanıyor.

Motosikletli yol yardım servisi m-oto yardım kapsamında sunulan yol kenarı hizmetler;

Akü takviyesi ve ölçümü

Lastik değişimi

Lastik basıncının azalması

Far – ampul değişimi

Temel elektrik ve sigorta arızaları

Elektrikli yan ayna mekanizmaları

Sigorta kontrolü ve değişimi

Motor yağı kontrolü ve tamamlanması

Silecek değişimi

Anahtarın araç içinde kilitli kalması

Aydınlatma arızaları

İlk olarak İstanbul’da hizmete giren m-oto yardım ile yol yardım hizmetlerinde yeni bir sayfa açan Marm Assistance, yakın zamanda sunacağı yeni projelerle asistans sektörüne yön vermeye devam edecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ