En pahalı BMW karşınızda

En pahalı BMW karşınızda

BMW , tüm dünyada birçok farklı “ 50 Jahre M Edition ” modelini piyasaya sürüyor. Ancak Hindistan bu modellerin çoğuna sahip olamak ile dikkatleri üzerine çekecek

Özel sürüm, bir dizi dış vurgu ve hatta daha fazla standart donanım sayesinde M8 Competition ile ayırt edilir bir model karşınızdaki. Renk paletinde, diğer renklerin yanı sıra, Daytona Beach Blue, Dravit Grey ve Tanzanite Blue adlı BMW Individual özel renklerini içerir. Bunlar standart M Karbon dış paketle birleştirilir. Siyaha boyanmış 20 inçlik alaşım jantlar, kırmızı fren kaliperleriyle kontrast oluşturuyor. Son olarak, mavi, mor ve kırmızı vurgulu yıl dönümüne özel amblemler görünümü tamamlıyor.

Kokpitte Neler Var?

İçeride, çeşitli renk tonlarında yüksek kaliteli Merino deri döşeme, bol miktarda karbon fiber ayrıntı, Alcantara tavan döşemesi ve 12,3 inç dijital gösterge paneli, 12,3 inç bilgi-eğlence sistemi dahil olmak üzere uzun bir konfor ve teknoloji özellikleri listesi buluyoruz.

Hangi Motor İle Geliyor

Özel sürüm herhangi bir mekanik değişiklik içermez. Bu, çift turbo 4.4 litrelik V8’in, tıpkı normal M8 Competition’da olduğu gibi 616 hp güç ve 750 Nm tork ürettiği anlamına geliyor . Güç, sekiz vitesli M Steptronic otomatik şanzıman ve arkaya eğimli M xDrive sistemi aracılığıyla dört tekerleğe de aktarılıyor. BMW’ye göre, bağımsız testler gerçek hayatta olduğundan daha hızlı olduğunu kanıtlamasına rağmen, model 0-100 km/sa hıza 3,2 saniyede ulaşabiliyor . İlginç bir şekilde, M Karbon Seramik Frenler hala isteğe bağlı donanımın bir parçasıdır.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ