7 Kişilik Renault Espace Karşınızda

7 Kişilik Renault Espace Karşınızda

Renault, uzun bir aradan sonra nihayet Espace’in tamamen yeni altıncı neslini tanıttı.

Model bir zamanlar ikonik olan minivan, Austral ile yakından ilişkili olan ancak uzamış bir dingil mesafesine, beş koltuklu ve yedi koltuklu düzenlerde gelen daha geniş bir kabine sahip bir SUV’a dönüştü.

TANIDIK TASARIM

REKLAM ALANI

İlk bakışta, Espace’in ağırlıklı olarak Austral’a dayandığı açıktır. Çünkü SUV’lar aynı ön tasarım dahil olmak üzere gövde panellerinin çoğunu paylaşmaktadır. B sütunundan ve arkasından Espace daha büyük bir hacme sahiptir. 

BOYUTLAR NASIL

Renault Espace, 4.722 mm uzunluğunda ve 2.738 mm dingil mesafesine sahip. Austral’a kıyasla ekstra boyutta 212 mm aks mesafesinde ise 69 mm daha uzun bir yapıya sahiptir. Yine de, SUV, minivan selefine kıyasla 135 mm daha kısadır.

GENİŞ İÇ MEKAN

İçeri taşınan 12,3 inç dijital gösterge paneli, 12 inç OpenR Link bilgi-eğlence dokunmatik ekranı ve 9,3 inç head-up display dahil olmak üzere bu detaylarıyla dikkat çekiyor. Renault, toplam altı USB-C bağlantı noktası, bir kablosuz şarj pedi ve iki adet 12V çıkışı müşterilere sunuyor.

HİBRİT GÜÇ AKTARMA ORGANLARI

2024 Renault Espace başlangıçta tek bir güç aktarma organı seçeneğiyle sunuluyor. Kendi kendini şarj eden hibrit sistem, turbo şarjlı 1.3 litrelik üç silindirli benzinli motor ile geliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ