Elektrikli Peugeot 208 GTi geliyor

Elektrikli Peugeot 208 GTi geliyor

205 GTi modeli ile gençlerin gönlünde taht kuran Peugeot, bu başarısını 208 ile devam ettirmeyi planlıyordu. Bu konuda da fazlasıyla başarılı olduğunu bizlere kanıtladı.

Efsane kaldığı yerden devam

Mevcut 208 GTi, 205 GTi efsanesini başarılı bir şekilde devam ettirmişti. Sırada yeni model var. Hazır mısınız? Yeni 208 GTi elektrikli olabilir. Elektrikli modeller son günlerin en popüler konularından. Bu doğrultuda bir çok otomobil üretici elektrikli araçlar konusunda planlarını yaptılar. Bunlardan biri olan Peugeot’da, daha ateşli versiyonu olan GTi ailesindeki küçük oyuncusu 208’i elektrikli olarak getirebilir.

Eskiz fotoğrafları gündemde

Eskiz fotoğraflarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Peugeot GTi efsanesini daha da ileri taşımak istiyor. Eskiz fotoğraflarda 205 efsanesinden de esintilerin olması dikkat çekti. Özellikle aracın C sütununun büyük benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Ön yüzünde diğer modeller gibi iddialı olan model, profilinde de arkaya doğru yatay uzanan tavan yapısıyla geliyor. Daha büyük jantlar modeli agresif göstermeye yetmiş. Elektrikli motorun detayları ise henüz belli değil.



Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ