OSRAM TYREinflate ailesi ile yeni bir kategoriye giriş yapıyor

OSRAM TYREinflate ailesi ile yeni bir kategoriye giriş yapıyor
  • Genel
  • 16 Şubat 2021 13:29
  • 0

Işığın sunduğu olanakları kullanarak bireylerin ve toplumların yaşam kalitesini iyileştirme hedefiyle hareket eden OSRAM, güvenli bir sürüş deneyimi sağlayacak yeni kompresör ailesini araç kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Otomotiv sektörünün lokomotif güçlerinden biri olan aydınlatma segmentindeki başarısını güvenli sürüş ve olası kaza risklerini minimize edecek ekipmanlarıyla da sürdüren OSRAM, lastiklerdeki basıncın her yol ve hava koşuluna uygun olmasını ve acil durumlarda lastiğinizi anında şişirmenizi pratik hale getiriyor.

Üç farklı versiyonuyla güvenli sürüş deneyimi

Hava kompresörü ailesinin müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak üç farklı versiyonu olduğunu ifade eden OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü; “Lastikler yolculuğun konforlu ve güvenli bir şekilde devam edebilmesi için belirleyici bir rol üstlenir. Ancak çoğu sürücü lastikteki basınç seviyesini düzenli olarak ölçme eğiliminde değildir. Oysa aracın yol yüzeyiyle tek temas eden noktası lastiklerdir. Bu sebeple lastiklerin içindeki basıncın uygun olmasıgüvenliğin ve yeterli yol tutuşun temelidir. Bu hassasiyetle hazırlanan TYREinflate 200 modeli analog bir basınç göstergesine sahiptir ve tam inik lastiğin 5 dakikadan daha kısa sürede şişirilmesini sağlar. TYREinflate 450 versiyonu ise sonucu çok daha rahat gösteren dijital ekrana sahiptir. Doğru basınca ulaştıktan sonra, otomatik durdurma işlevi sayesinde, kompresör kendi kendine durur ve bir sonraki kullanım için ayarlanan değeri hatırlar. Tamamen inmiş lastiği şişirme süresi yaklaşık 3,5 dakikadır. TYREinflate 1000, önerilen kompresörlerin en hızlısıdır. Lastiği 2 dakikada şişirebilir ve şişirme göstergeli geniş dijital ekran, işin ilerleyişini takip etmenize yardımcı olur. ParlakLED ışık, karanlık yerlerde bile rahatlıkla lastiğinizi şişirebilmenizi sağlar” dedi.

Kompakt tasarımıyla her zaman hazır ve pratik

Araç kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlandıkları TYREinflate serisi ile yeni bir kategoriye giriş yaptıklarının altını çizen Can Sürücü; “OSRAM için farklı ve heyecanlı bir dönemden geçiyoruz. Bu noktada çok titiz bir çalışma prosedürü yürüttük ve araçlardaki güvenliği ön planda tutan teknolojiler ile yola çıktık. Oldukça pratik ve kompakt bir tasarıma sahip olan OSRAM kompresörler; motosiklet, bisiklet, treyler vb tüm araçlarda kullanılabileceği gibikompakt tasarımıyla  aynı zamanda spor malzemeleri, kamp malzemeleri, toplar, şilteler veya su oyuncaklarını şişirmek için de oldukça faydalı olacaktır” dedi.

Sektörde dengeleri değiştirecek dijital yatırımlar devam edecek

Osram’ın 2021 yılında dijitalizasyon adımlarına hız vereceğini söyleyen OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü; “Dünya dijital bir evrim geçiriyor ve işinizi doğru ve hızlı bir şekilde dijitalleştirmek bir zorunluluk halini aldı. Bu noktada OSRAM olarak biz de tekliften satış sonrası hizmetlere kadar birçok alanda dijital çözümleri hem şirket çalışanlarımız hem de iş ortaklarımıza sunmaya başladık. Yeni dijital platformlarımız sayesinde müşterilerimize daha hızlı hizmet vermeyi ve partnerlerimizle eş zamanlı olarak çalışmayı hedefliyoruz.  Sanal gerçeklikten otonom sürüşe, akıllı telefonlardan binalarda ve şehirlerdeki akıllı aydınlatma çözümlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere teknolojiler geliştiriyoruz. Son bir yıldaki dijital sıçrayışa ayak uydurarak her zaman hızlı, efektif, kolay adapte olabilen çalışma anlayışımıza uygun dijital yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ