Amaç Daha Güçlü ATV İse Çözüm Elektrikli Motor

Amaç Daha Güçlü ATV İse Çözüm Elektrikli Motor
  • Genel
  • 4 Mayıs 2022 09:00
  • 0
  • A+
    A-

Polaris RZR sürmek heyecan verici bir deneyimdir ve belirli bir RZR’nin sahibi, dramatik bir güç aktarma sistemi değişimi sayesinde aracı daha da heyecanlı hale getirmiştir.

Standart görünümde, bu RZR RS1, fabrikadan yaklaşık 100 hp güç toplayan 1.0 litrelik iki silindirli bir motorla çıktı. Bu, bu boyuttaki bir araç için iyi bir güç miktarıdır, onu su ve kumda sürmek için mükemmel kılar. Çılgın sahibi bu güç ile yetinmeyerek Tesla markasına başvurarak aracında ufak bir değişim yaptı.

Polaris , elektrikli bir aktarma organına dönüştürülmesinde neredeyse 200 kg hafifledi. Hafiflemenin yanı sıra motor değişimi ile birlikte model 303 hp güç ve 501 Nm tork kazandı. Bu arakamlar ile standart bir otomobilden model daha güçlü hale geldi. RZR muhtemelen zamanının çoğunu kum tepelerinde hız yaparak geçirirken, aslında sokaklarda yasal ve şanslı bir YouTuber, onu bir park yerinde test etme şansı yakaladı. Performansı oldukça başarılı olan model ile şimdilik kaza yapmak istemeyeceksiniz. Polaris şu anda popüler RZR’nin elektrikli bir versiyonunu yapmıyor, ancak ayak parmağınızın ucuyla 30 hp üreten bir elektrik motoruyla tamamlanan daha küçük Ranger EV ile elektrikli ATV dünyasına hızlı giriş yaptı

REKLAM ALANI
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ