Yeni Cayenne ve güncel Porsche modelleri İstanbul Park’ta piste çıktı

Yeni Cayenne ve güncel Porsche modelleri İstanbul Park’ta piste çıktı

İstanbul Park’ta basın mensuplarına özel olarak düzenlenen Porsche on Track etkinliğinde, Porsche’nin lüks SUV segmentindeki modeli Yeni Cayenne’in tanıtımı gerçekleştirildi.

Etkinlikte ayrıca, Porsche’nin Taycan, Panamera, Macan ve 718 modellerinin yanı sıra ikonik 911 modelinin farklı versiyonlarını, farklı parkurlarda test etme imkanı da sunuldu.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 26 ülkenin dahil olduğu Porsche Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi (PCEE), müşterilerine ve basın mensuplarına yönelik ileri sürüş eğitimleri düzenlemek üzere İstanbul’da hayata geçirdiği Porsche Driving Center’da gerçekleştirdiği Porsche on Track etkinliğinde katılımcılar gün boyu Porsche tutkusunu yaşadı. 

REKLAM ALANI

2015 yılında PCEE ve Intercity İstanbul Park arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle hayata geçirilen Porsche Driving Center, yıl boyunca yurtiçi ve yurtdışından katılan 1000’den fazla Porsche tutkununu ağırladı. Katılımcılar etkinlikler süresince Porsche markasının DNA’sını ve sürüş performansını deneyimle imkanı buldular.

Porsche on Track etkinliğinde pist, slalom, launch control ve off-road etaplarında markanın farklı modellerinin sürüş dinamiklerini ve sürüş teknolojilerini deneyimleme fırsatı sunulda.

Yeni Cayenne ile ilk sürüş deneyimi

Porsche, başarılı lüks SUV modelini, markanın tarihindeki en kapsamlı geliştirmelerden biriyle bütünüyle güncelledi. Yeni Cayenne, dijitalleştirilmiş yeni iç mekan tasarımı, yeni şasi teknolo-jisi ve yenilikçi yüksek teknolojik özellikleriyle görücüye çıkıyor. Her sürüş koşuluna göre uyar-lanabilen yol aydınlatması sağlayan yüksek çözünürlüklü HD Matrix LED Farlar, iç mekandaki havayı temizleyerek filtreleyen hava kalitesi sistemi ve Cayenne’de ilk defa sunulan ön yolcu için bilgi-eğlence ekranı eklenen yeniliklerin başında geliyor. Kapsamlı bir şekilde elden geçiri-len tasarımı ve daha güçlü motor yelpazesiyle Cayenne, sınıfındaki en sportif SUV olma iddiasını sürdürüyor.

default

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ