Toyota Eşsiz Projeleriyle 3. Kez Eyebrand Ödülü’nün Sahibi Oldu

Toyota Eşsiz Projeleriyle 3. Kez Eyebrand Ödülü’nün Sahibi Oldu
  • Genel
  • 26 Nisan 2024 16:35
  • 0
  • A+
    A-

Toyota, herkesin eşit hareket özgürlüğü bulunduğu bir toplum yaratma hedefiyle kapsayıcı çalışmalarını devam ettiriyor. Toyota’nın Türkiye’de imza attığı sürdürülebilir şekilde devam eden projeler ise, markaya yeni ödüller de getiriyor.

Toyota, Blindlook tarafından düzenlenen EyeBrand Ceremony Beyond Darkness Ödül Töreni’nde üçüncü kez Eyebrand Ödülü’nün sahibi oldu. Görme Engelsiz Marka (EyeBrand) sertifikasına sahip bir şirket olarak öne çıkan Toyota, otomotiv sektöründe gerçekleştirdiği ilklerle öncü olmaya devam ediyor.

Son olarak gerçekleştirdiği iki projeyle bir kez daha adından söz ettiren Toyota, sesli simülasyon teknolojisi ile web sayfasını görme engelliler için erişilebilir hale getirdi. Aynı zamanda “beyaz baston” kullanımını anlatan sesli yönlendirme serisi ile görme engellilerin hayatını kolaylaştıran Beyaz Baston Projesi’ni hayata geçirdi. Böylece Toyota, 3. kez Eyebrand Ödülü’nün sahibi oldu. Düzenlenen törende bu anlamlı ödül şirket adına Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş Pazarlama Direktörü Özge Zengil’e takdim edildi.

REKLAM ALANI

Toyota’nın mottosu “Mobilsen Özgürsün”

Toyota, hayatın her alanında insanların bir arada ve mutlu yaşayabileceği, herkesin yaşama özgürce katıldığı bir toplum hayal ediyor. Bu doğrultuda bir mobilite şirketine dönüşen Toyota, 7’den 77’ye herkesin özgürce hareket ettiği bir dünya için herkesi kapsayan mobilite çözümleri üzerinde çalışmalar yapıyor.

“Mobilsen Özgürsün” mottosuyla herkes için mobilite özgürlüğü sağlamayı amaç edinen şirket, en küçüğünden en büyüğüne tüm bireylerin dünya üzerinde özgür, rahatça ve keyif alarak hareket etmelerini sağlayacak yüksek teknolojiye sahip ürünlerin toplumun hizmetine sunulmasını hedefliyor.

Her alanda yaptığı kapsayıcı çalışmalarla adından söz ettiren Toyota, Özel Olimpiyatlar ile yaptığı iş birlikleriyle toplumun tüm kesimine ilham vermeye de devam ediyor. Son olarak Toyota, Özel Olimpiyatlar Avrupa-Avrasya ile geçtiğimiz üç yıl boyunca gerçekleştirilen kapsayıcı iş birliğini 2025 sonuna kadar uzattı ve Özel Olimpiyatlar’ın, özel çocukların ve yetişkin sporcuların yaşama katılması için dünya çapında bir hareket olarak öne çıkmasına destek veriyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ