PEUGEOT 508 HYBRID VE 508 SW HYBRID=MAKSİMUM VERİMLİLİK

PEUGEOT 508 HYBRID VE 508 SW HYBRID=MAKSİMUM VERİMLİLİK

YÜKSEK VERİMLİLİĞE SAHİP ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT. 29 GRAM CO2/KM ve TAMAMEN ELEKTRİKLİ SÜRÜŞTE 54 KM MENZİL SUNUYOR

Bir yandan ürün gamına yeni elektrik destekli modeller dahil etmenin mutluluğunu yaşayan Peugeot, diğer yandan bu yeni modellerin yeni WLTP protokolüne göre tüketim ve emisyon salım değerlerine ulaşmış olmasının heyecanını yaşıyor.

Yeni Peugeot 508 Hybrid,29gram(1)CO/km emisyon salım değerine ve 1,3 lt/100km tüketim değerine ulaşırken tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile(2)imkan tanıyor.Ailenin station wagon versiyonu 508 SW Hybrid ise 30gram(3)CO₂/km emisyon salım değerine ve 1,3 lt/100km tüketim değerine ulaşırken tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile imkan tanıyor.

Yeni keşiflerle zenginleştirilen sürüş deneyimi

Heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmak Peugeot markasının DNA’sının bir parçası.Bu noktada markanın şarj edilebilir hibrit modelleri de bu deneyimi destekliyor. Yeni sürüş modlarının da katkısıyla yeni Peugeot şarj edilebilir hibrit motorları benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor. Her bir sürüş modu tamamen özgün olup farklı birer deneyim yaşatıyor.

Tamamen elektrikli sürüş modu ZERO EMISSION sessizliği ile dikkat çekerken enerjinin tamamını yola aktaran SPORT modu sportif sürüşleri destekliyor. HYBRID modu çok yönlülüğü bir yapı sergilerken, COMFORT modu ise Hybrid modunu kontrollü süspansiyonun konforuyla birleştiriyor.

Yüksek verimlilik seviyesiyle Peugeot 508 Hybridve 508 SW Hybrid

Yeni Peugeot 508 ve Peugeot 508 SW modellerinde kullanılan hibrit motor,daha hassas ve keyifli bir sürüş sunmak üzere tasarlandı.

Yeni Peugeot 508 Hybridve 508 Peugeot SW Hybrid 180 HP (132kW) gücündeki PureTech benzinli motor ile 110 HP (80kW) elektrik motoru bir arada kullanarak 225 HP (165kW) toplam sistem gücünü kullanıma sunuyor.

Her iki model de hibrit pazarının en yüksek verimlilik seviyesi ve WLTP normuna göre 29 gram C0₂/km emisyon salım değeriyle işletme maliyetlerini optimize ediyor.

11.8kWh kapasiteli batarya WLTP normuna göre sedanda 54 km(1)ve SW versiyonunda 52 km(4) tamamen elektrikli sürüş menzili sunuyor.Wallbox’ta şarj 1 saat 45 dakikadan az sürerken isteğe bağlı olarak 6,6 kW, 32A şarj imkanı da sunuluyor. Kabin içi yaşam alanı kadar bagaj hacmi (Peugeot 508 için 487 litre ve Peugeot 508 SW için 530 litre) de içten yanmalı motorla farklılık göstermiyor.

Yeni Peugeot 508 Hybrid ve Peugeot 508 SW Hybrid; orta seviyede bir donanım paketi olan Allure (ve Allure Business), daha dinamik bir karakter sergileyen GT Line ve yeni standart Alcantara® Greval Grey döşemeleriyle ürün gamının tepe noktasını oluşturan GT olmak üzere üç farklı donanım paketiyle sunuluyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ