Oyunculuk Kalitesinin İşe Yansımış Hali: Razer Pro Click

Oyunculuk Kalitesinin İşe Yansımış Hali: Razer Pro Click
  • Genel
  • 8 Mart 2023 16:07
  • 0
  • A+
    A-

Razer, günümüze kadar özellikle bilgisayar ile oyun oynayan tüm bireylere başarılı ürünler üretmiş bir marka. Marka bu kez gözünü ofis dünyasına dikmiş gibi görünüyor.

Razer başarılı oyun ekipmanlarından aldığı ilham ile ofis argümanlarına da el attı. Karşımıza Razer Pro Click ile çıkan marka, özellikle ofis hayatında ki müşterilerine farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Özellikle Home Office çalışmasına uygun ürünler üreten marka bu kez çıtayı daha da yükseltiyor.

EN İYİLERDEN BİRİ

REKLAM ALANI

Razer Pro Click kesinlikle bir süredir gördüğümüz en iyi Bluetooth özellikli mause konsollarından biri. Güzel tasarımı, zariflik kelimesinin tam karşılığı tasarımı, çalışılmış ergonomisi ve fiyat fayda endeksi ile en iyi ev veya ofis konsollarından biri oluyor. Razer’ın ortaya koyduğu en iyi oyun farelerinden bazılarında bulabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir, ancak tipik bir oyun faresi ile aynı şekilde tasarlanmadı. Makro kullanımı için birkaç programlanabilir düğmeye sahiptir.

TASARIM NASIL?

Razer Pro Click, dünyanın en iyi ergonomik çevre birimi üreticilerinden biri olan Humanscale ile ortaklaşa tasarlanmıştır. Sonuç, Razer’ın muhtemelen şimdiye kadar ortaya koyduğu en rahat farelerden biridir. Kullanıcının bileğini 30 derecelik optimum bir açıda tutmak için tasarlanan avuç içi dayanağı, bileğinizi masaüstü yüzeyine sabitlemenizi engelleyecek şekilde elinizin altında kıvrılır ve sizi kolunuzda ve omzunuzda tam bir günlük kullanımdan sonra yorulmaya daha büyük ve daha az eğimli kasları kullanmaya zorlar.

PERFORMANSI NASIL?

Razer Pro Click, daha minimalist ama yine de zarif bir oyuncu kontrolörü olabilir. Modern bir oyun faresinde bulunan tüm performans özelliklerini taşır. 16.000 DPI’ya sahip Pro Click’teki Razer 5G Optik Sensör, onu piyasadaki en duyarlı ofis farelerinden biri haline getiriyor. Sol ve sağ fare düğmelerinin altındaki mekanik anahtarlar 50 milyon tıklamaya dayanacak sağlamlıkta ve farenin pili tek bir şarjla 400 saatlik kullanım için tasarlamıştır. USB kablosuz çalışabilen farenin alt tarafındaki plastik bir kapağın altında şarj noktası için bir soket bulunmaktadır. Farede 4 farklı profil oluşturulmaktadır. Bu da farklı kullanıcıların tek fare ile ilerlemeleri sağlanabilir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ