Hyundai, CES 2024’te Hidrojen ve Mobilitenin Ötesindeki Yazılım Vizyonunu Açıklayacak

Hyundai, CES 2024’te Hidrojen ve Mobilitenin Ötesindeki Yazılım Vizyonunu Açıklayacak
  • Genel
  • 22 Aralık 2023 16:58
  • 0
  • A+
    A-

‘Her yolu kolaylaştırmak’ için mobilitenin ötesinde insan merkezli yenilikleri teşvik eden Hyundai, yazılımla ilgili önemli adımlar da atacak.

Hyundai Motor Company, CES 2024’te gelecek teknolojilerini ve hidrjonle ilgili vizyonunu açıklamaya hazırlanıyor. Her yıl düzenli olarak yapılan ve tüketici elektroniği kadar otomotiv dünyasını da yakından ilgilendiren etkinlikte Hyundai, hidrojen enerjisi ekosistemi için yazılım ve yapay zeka vizyonunu ‘Her yolu kolaylaştırın’ teması altında paylaşacak.

Hyundai, hidrojenle çalışan ve yazılım odaklı dönüşümün insanlığa nasıl faydalar sağlayacağını anlatacak. Ayrıca, insanların günlük yaşamlarına daha fazla konfor katmak için mobilitenin ötesindeki yenilikleri de ziyaretçilerle paylaşacak.

REKLAM ALANI

Hyundai’nin gelecek planı, hidrojenle çalışan bir topluma doğru geçişi hızlandırmak ve Hyundai Motor Grubu’na bağlı şirketlerin yeteneklerini bir araya getirmek. Hyundai, hidrojen değer zincirini etkili bir şekilde oluşturmak için de modüler hidrojen araç planlarını da açıklayacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ