Dayanıklılık testi neredeyse Toyota orada

Dayanıklılık testi neredeyse Toyota orada
  • Genel
  • 16 Mayıs 2022 11:17
  • 0
  • A+
    A-

Toyota, en belirgin özelliklerinin başında gelen sağlamlık ve dayanıklılık üzerine vurgu yaptığı “TK Cowboy Ranch Uluslararası ve Ulusal Atlı Dayanıklılık Yarışmaları’nın” destekleyicileri arasında yer aldı.

Kırklareli’nde düzenlenen yarışmalar 100 ve 120 kilometrelik İğneada Longoz, 40, 60 ve 80 kilometrelik Istranca Ormanları’nda gerçekleştirilirken; etkinlikte Toyota’nın ticari modelleri ile hibrit ürün gamının yer aldığı standı büyük ilgi topladı.

Ziyaretçiler nefis doğa içinde “Toyota Professional” ailesinin üyeleri Proace City ve Proace Cargo ile birlikte hibrit ürün gamını da test etme imkanı bulurken; Toyota’nın “yenilmez” unvanlı pick-up’ı Hilux da standda yerini aldı. Katılımcılar Hilux’ı test etmenin yanı sıra, dijital ortamda VR gözlükler ile 360 derecelik bir macera da yaşama fırsatı elde ettiler.

REKLAM ALANI

Oldukça keyifli anların yaşandığı etkinlik, 3 gün boyunca sürdü. Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, İrlanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 70 binicinin katıldığı yarışmalarda dünya tarihinde ilk kez Karadeniz sahili atların ve binicilerinin zorlu mücadelesine sahne oldu. Yarışma sonunda kalifiye olan iki Türk sporcu ve atları, İspanya’da yapılacak Dünya Şampiyonası için ilk etabı da başarıyla geçti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ