Elektrikli Araçların Ömrü Mobil EV ile Artacak!

Elektrikli Araçların Ömrü Mobil EV ile Artacak!

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Mobil, yeni ürün ailesi Mobil EV ile elektrikli araçlarda yer alan güç aktarma sistemlerinin ihtiyaç duyduğu akışkan teknolojisini bir adım ileriye taşıyor.

Özenle seçilmiş ve harmanlanmış moleküller içeriyor.

İlk olarak elektrikli otomobil motor sporları organizasyonu olan Formula E’de yarışan Porsche otomobillerde kullanılan Mobil EV serisi, hem üreticilerin hem de sürücülerin elektrikli araç ulaşım gereksinimlerini destekliyor. Mobil EV ürün paketi; elektrikli araçların iki şarj arasında daha uzun menzile ulaşmasına, ekipmanın ömrünün uzamasına ve daha güvenli çalışmasına yardımcı olmak üzere özenle seçilmiş ve harmanlanmış moleküller içeriyor.

Elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu tüm gres ve yağlayıcılara sahip ürün gamında; ekipman ömrünü uzatan termal yönetim sıvıları Mobil EV Therm™, güç aktarma organlarında kullanılan Mobil EV Drive™, soğutmayı sağlayan Mobil EV Cool Drive™ ve koruma ile performans artıran Mobil EV Grease™ yer alıyor.

Mobil EV Therm™ ; elektromotorlar, aküler ve güç elektroniği gibi sistemlerin ısı verimliliğini düzenlemek ve ekipman ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için formüle edilmiş termal yönetim sıvılarını içeriyor.

Mobil EV Drive™ ; elektrikli araçların güç aktarma organlarındaki dişlileri ve yatakların aşınmasını azaltarak, bakım periyodunu ve kullanım ömrünü uzatmak için tasarlanan yağlayıcıları içeriyor.

Mobil EV Cool Drive™; elektromotorlar ve güç elektronikleri için gerekli soğutmayı sağlarken, aynı zamanda elektromotorun güç aktarma organlarındaki dişlileri ve yatakları yağlıyor.

Mobil EV Grease™; farklı sürüş koşullarında elektromotorlar, rulmanlar ve bağlantı elemanları dahil, elektrikli araç donanımları için koruma, performans ve güvenilirlik sağlıyor.

Mobil EV elektrikli araçları destekliyor! Mobil EV serisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Madeni Yağlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Russ Green; “Ulaşım değişiyor ve elektrikli araçlar her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Müşteriler ve OEM’ler ise elektrikli araçlarının menzil ve güvenlik performansını optimize etmeyi hedefliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ