Akünüz ayağınıza gelsin

Akünüz ayağınıza gelsin

Sürücülerin akü ihtiyacını uzmanından, bir telefonla hızlı ve kolay şekilde karşılamak amacıyla hayata geçen Akümgelsin, Türkiye’nin her yerinde yolda acil akü ihtiyacı olan ya da aküsünü değiştirmek isteyen araç kullanıcısının bulunduğu yere hizmeti götürüyor. Binek ve hafif ticari araç sürücüleri 444 5 258 (AKÜ) hattını arayarak aracına en uygun aküyü uygun fiyata, güvenilir IVR ödeme yöntemiyle telefondan satın alıyor ve yerinde montaj imkânı sunan Akümgelsin sayesinde hem zamandan tasarruf ediyor hem de İnci Akü teknolojisiyle yoluna güvenle devam ediyor.

Cihan Elbirlik: “Akümgelsin ile tüketicilerin en doğru ürünle ve en hızlı çözümle buluşabilmelerini, zaman kaybı yaşamadan, ekstra efor sarf etmeden tekrar mobil olmalarını sağlıyoruz.”

Akümgelsin hizmetini tüketicinin akü ihtiyacını direkt olarak çözecek bir start-up anlayışıyla hayata geçirdiklerini belirten İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Akümgelsin’i, şirketimizin ve sektörümüzün gelişimine, büyümesine destek verecek yeni bir iş kolu olarak tanımlayarak yola çıktık. Müşteri odaklı yaklaşımımızı ortaya koyarak ve büyüyen e-ticaret rüzgarını arkamıza alarak hizmetlerimize yeni açılımlar ekledik. Sürücülerin akü taleplerini hızlıca yerine getirip yolculuklarına devam edebilmelerini sağlayabilmek için bu yenilikçi hizmetimiz ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarına nokta atışı çözümler getiriyoruz. Sürücüler için güvenliğin, uzun vadeli kaliteli hizmetin ve zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Pandemide daha da gelişen bu ihtiyaçlara İnci Akü’nün teknolojik ürünleriyle yanıt veriyoruz. Onların en doğru ürünle ve en hızlı çözümle buluşabilmelerini ve zaman kaybı yaşamadan, ekstra efor sarf etmeden tekrar mobil olmalarını sağlıyoruz. İnci Akü’nün teknolojik ürün yelpazesini geliştirmeyi sürdürürken, bir yandan da yenilikçi yaklaşımımızı Akümgelsin gibi çözüm odaklı girişimlerle daha fazla geliştirmeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu. 

REKLAM ALANI

Sektörün klasik zincir ile çalışmaya odaklı alışkanlığının dışına çıkarak dijital alışveriş trendini yakaladıklarını ifade eden Elbirlik, nihai tüketicinin akü talebini yönlendiren ve satışa dönüştüren bu model ile Akümgelsin’i Türkiye’nin en çok tercih edilen akü perakendecisine dönüştürme hedeflerinin de altını çizdi.

Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen Akümgelsin hizmeti ile 444 5 258’i arayan sürücüler araç bilgilerini ve lokasyonlarını uzman ekibe aktarıp doğru ürünü telefondan satın alabiliyor, yerinde akü montaj seçeneğiyle pandemi sebebiyle izole bir hizmet alma ve hızlı bir şekilde yolculuklarına devam etme şansı yakalıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ