Renault Vitesco’nun yenilikçi aktüatör modülünü kullanacak

Renault Vitesco’nun yenilikçi aktüatör modülünü kullanacak

Renault, otomatik teknolojili şanzımandaki vites değişikliklerini kontrol altına almak için Vitesco Technologies’in elektrikli aktüatörünü kullanacak. Modül, ilk etapta uluslararası pazarlarda satılan Clio, Megane, Arkana ve Captur gibi arabalara entegre edilecek. Vitesco Technologies, elektrifikasyon ile geleceğe yönelik yenilikçi bir teknolojiye geçişte öncü oluyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 02020_Continental_Logo.png

Continental AG Güç Aktarma Organları Bölümü çatısı altında faaliyet gösteren Vitesco Technologies, yüksek teknoloji elektronikleri alanındaki uzmanlığını ve yenilikçi gücünü bir kez daha ortaya koydu. Renault E-Tech platformlarının özel hibrit şanzımanında vitesler, Vitesco Technologies tarafından üretilen bir aktüatör modülü ile değiştiriliyor. Modül ilk etapta Renault’nun Clio, Mégane, Arkana ve Captur modellerine entegre edilecek. Tahrik sisteminin elektrifikasyonu, temiz, emisyonsuz ve verimliliği yüksek bir mobilite için önemli bir teknolojik atılım olarak nitelendiriliyor.  Modern tahrik teknolojileri ve elektrifikasyon çözümlerinin önde gelen uluslararası üreticisi Vitesco Technologies için bu, büyük çaplı seri üretimde yeni bir teknolojinin uygulanması anlamına da geliyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Renault-Clio_Dedicated-HT_Akt-Modul.jpg

Düşük emisyon avantajıyla yenilikçi teknoloji

REKLAM ALANI

Şanzıman elektrifikasyonu için üretilen aktüatör modülü, son kullanıcı için hibrit araçları daha cazip hale getirirken,  CO2 tasarrufu konusunda da hibrit teknolojisini daha  yüksek bir noktaya taşıyor.

Vitesco Technologies Elektronik Kontrol Başkan Yardımcısı Wolfgang Breuer, “Şanzıman elektrifikasyonu, düşük CO2 tüketen taşıtların pazara sunulmadan önce uygun fiyata getirilmesinde kilit bir rol oynayabilir. Deneyimli bir seri üretim tedarikçisi olarak artık endüstriyel ölçekte üretime başlayabileceğiz. Vitesco Technologies,şanzıman kontrol ünitelerinin üretiminde dünya çapında lider bir konuma sahiptir. Renault’un verdiği sipariş, hibrit tahrik pazarındaki konumumuzu daha da sağlamlaştırıyor” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ