LEXUS, GÜVENİLİRLİKTE BİR KEZ DAHA ZİRVEDE YER ALDI

LEXUS, GÜVENİLİRLİKTE BİR KEZ DAHA ZİRVEDE YER ALDI
  • Genel
  • 27 Ocak 2020 16:06
  • 0
  • A+
    A-

Premium otomobil üreticisi Lexus’un dünya çapında ün yapmış güvenilirliği ve dayanıklılığı, bir kez daha ödüle layık görüldü ve İngiltere’de “What Car?” dergisinin yaptığı en prestijli pazar araştırması sonuçlarına göre en sorunsuz otomobil ödülünü aldı.

Lexus hibrit teknolojisi sorunsuzluğunu gösterdi

Lexus, Batı Avrupa’daki ürün gamında yüzde 96 gibi yüksek satış oranına sahip hibrit modelleri ile sorunsuzluğunu bir kez daha kanıtlayarak, hibrit teknolojisinin ne kadar güvenilir olduğunu ortaya koydu.

REKLAM ALANI

Araştırma sonucunda Lexus’un öne çıktığı hibrit teknolojisi, konvansiyonel rakiplerine göre sorunsuz sürüşler ortaya koyarak, çevreci olmasının yanı sıra kullanıcılarına maliyet konusunda da büyük avantajlar sağladı. Lexus, İngiltere dışındaki birçok araştırmada da üretim kalitesiyle öne çıkıyor. Global araştırma şirketi J.D. Power’ın “Kalite Araştırması”na göre Amerika’da 19 yıl üst üste benzer sonucu elde eden Lexus, “What Car?” dergisinin düzenlediği bu araştırma ile de en sorunsuz otomobil ödülünü alarak Avrupa’da da güvenilirliğini kanıtlamış oldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ