Kaliteli ses arayanlara: Razer Hammerhead True Wireless Pro

Kaliteli ses arayanlara: Razer Hammerhead True Wireless Pro

Başarılı oyun konsolları üreten firma olan Razer, bu başarısını giyilebilir teknolojilerde de göstermeye devam etmek için Razer Hammerhead True Wireless Pro’yu ortaya çıkarttı

Oyuncu konsollarındaki başarılı gidişatı, giyilebilir teknolojilere yansıtmak için Razer kolları sıvadı. Piyasadaki bir çok kulaklığı silip süpürecek olan Razer Hammerhead True Wireless Pro modelini ortaya çıkardı.

Tasarım nasıl?

Oldukça sade ve piyasadaki bir çok kulaklık tasarımına sahip olan cihaz, siyah ve hafif mat rengiyle dikkat çekiyor. Bibir kapak ve önünde sadece şarj durumunu anlatan led ışık bulunduran kulaklık teknolojik tarafta tasarımdan daha cüretkar şeyler sunuyor. Kapağı açtığınızda dikine giren kulaklık aparatlarını görüyorsunuz. Uçlarındaki silikonlar sayesinde cihaz kulağınızdayken size rahat bir kullanım sunuyor. 7 ayrı slikon ile birlikte ideal kullanımı da tüm müşterilere sunuyor. Ayrıca kulaklığın hemen arkasındaki yeşil marka logoları da dikkatlerimizden kaçmadı.

Razer Hammerhead True Wireless Pro Neler Sunuyor?

Model gürültü engelleme konusunda aktif ve pasif opsiyonlar size sunuyor. Pasif olanlar zaten hemen her kulaklıkta sunulurken, aktif olan gürültü engelleme sistemi bu kulaklığı deyim yerindeyse yenilmez yapıyor. THX Audio sertifikası ile kulaklık frekans aralıklarını çok iyi ayarlayarak size maksimum kapasitede kaliteli ses veriyor. 10 mm’den biraz daha küçük hücreler kullanılan kulaklıkta ana mikrofonun yanında 2 ekstra mikrofon daha sunuluyor.

Pil Ömrü Ne Kadar?

Bluetooth 5.1 bağlanma teknolojisine sahip kulaklık 60 ms gibi hızlarda cihaza bağlanabiliyor. Ek olarak kulaklık kutusundaki depolu şarj ile kulaklıklar 20 saate varan pil ömrü sunuyor. Sadece kulaklıklar ile 4 saate varan kullanımda size sunulduğunun altını çizelim.

Reel Kullanımda Başarılı mı?

Özellikle gürültü engelleme teknolojisi ile dışarıdan gelen hemen her sesi engelliyor. Bu sadece net bir ses imkanı sunan kulaklık 64 dB ses şiddetine de sahip. Araç kullanırken kısa süreli telefon konuşmalarında da daha net ses verme özelliği ile de başarısını bir kez daha ispatlıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ