Geleneksel Hibrit MINI SE

Geleneksel Hibrit MINI SE

Tamamen elektrikli sürüş artık MINI tarzında da görülüyor.Mobiliteyi etkileyici tasarım ve MINI’ye özgü üstün kalite ile birleştiriyor. İngiliz markasının yalnızca elektrikle çalışan ilk modeli, yerel olarak emisyonsuz sürüş ile saf MINI hissi sunuyor.

184 hp motorunun, markaya özgü önden çekişli  sistemin ve aktüatöre yakın tekerlek kaymasını sınırlayan yenilikçi sürüş dinamikleri sisteminin kendiliğinden güç vermesi, yeni MINI Cooper SE’ye özellikle yoğun ve kusursuz bir çeviklik kazandırıyor.  Modele özgü lityum-iyon bataryası 235 ila 270 kilometre arasında değişiyor.

Araç konsepti: Geleneksel bir Hibrit

REKLAM ALANI

Yeni MINI Cooper SE, şehir içi bir ortamda elektromobiliteyi, küçük otomobillerin premium segmentinde orijinalin ayırt edici marka özellikleriyle birleştiren ilk modeli olarak piyasaya çıkıyor. 

İngiliz markasının bugüne kadar tamamen elektrik olan ilk modeli. Yeni MINI Cooper SE’nin boyutları, tasarımı, alanı ve iç ambiyansı, elektriksel olarak güçlendirilmiş sürüm şeklinde model yelpazesinin genişlemesini hesaba katan geleneksel olarak güçlendirilmiş araca dayanmakta.

Şık olduğu kadar sessiz

Yeni MINI Cooper SE, sportif havasını sadece çarpıcı dış görünüşüyle değil, aynı zamanda sessizce sağlıyor.Özellikle MINI Cooper SE için yaratılan özgün ses, hoparlör sistemi üzerinden üretiliyor. Düşük hız aralığında ses tasarımı, yolda MINI’ye özgü olan akustik bir varlığı garanti ediyor.

Yeni MINI Cooper SE’nin dış ayna kapakları, ön ızgarasındaki yatay dekoratif çubuk gibi, vigorous gray ve o sarı renkte standart olarak sunuluyor.Seçilen donanım paketine bağlı olarak, beş farklı varyantta 16 ve 17 inç boyutlarında hafif alaşımlı jant seçenekleri bulunmakta.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ