E-Garaj Petroleum 2023’te Yeni İş birliği Beemobs markasının Bee1 modelinin lansmanını gerçekleştirdi!

E-Garaj Petroleum 2023’te Yeni İş birliği Beemobs markasının Bee1 modelinin lansmanını gerçekleştirdi!
  • Genel
  • 28 Mart 2023 18:16
  • 0
  • A+
    A-

E-Garaj, tek yetkili satıcısı olduğu Beemobs Bee1’i Petroleum 2023 fuarında tanıttı. Mikro taşımacılığın yeni tanımı olarak adlandıran Beemobs, fuarda yoğun ilgi ile karşılaştı. Yerli bir marka olan ve üretimlerini Ankara’da bulunan fabrikasında gerçekleştiren Beemobs, %100 elektrikli, çevreci ve sürdürülebilir taşıma çözümleri sunuyor.

Beemobs Bee1, daha pratik ve konforlu şehir içi mikro taşımacılık çözümleri sunabilmek için sıfırdan, kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek tasarlandı. Tüm tasarım, mühendislik ve üretim aşamaları Türkiye’de gerçekleştirilen; güvenli, uygun maliyetli ve %100 elektrikli çevre dostu Bee1 işletmenizi daha sürdürülebilir kılacak. 

%100 Elektrikli Bee1, 350 kg azami yük kapasitesi ve 1100L maksimum yük hacmiyle, son kilometre teslimat, online perakende, restoran teslimatı, oteller gibi birçok alanda şehir içi mikro taşımacılık için kullanılabilecek çevreci bir çözüm olarak öne çıkıyor. 

REKLAM ALANI

Şu an E-Garaj’da satışta olan Bee1 modeli kullanıcılarına maksimum 7.5 kW güç ve 80 Nm tork sunuyor. 6.6 kWh’lik bataryasını 3.5 saatte doldurabilen Bee1’in maksimum hızı ise 55 km/h. Maksimum menzili 70 kilometreye kadar çıkan Bee1, aynı zamanda tam yüklü kapasitesiyle %25’e kadar eğim tırmanabiliyor.

Standart olarak 5” Dijital Araç Bilgi Ekranı, Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi, İleri-Geri ve Sırt Açısı Ayarlı Sürücü Koltuğu, 3-Noktalı Emniyet Kemeri ve Sensörü gibi özellikler sunan Bee1, opsiyonel olarak Elektronik Kontrollü 2 Hızlı Dişli Kutusu, Sürücü Koltuk Kafalığı, Sağ Kapıda Kayar Cam, Elektrikli Isıtıcı, Stepne, Geri Görüş Kamerası, Müşteri Talebine Uygun Gövde Boyası, Kapalı ya da Açık Tip Kasa Seçenekleri sunuyor.

Beemobs Bee1, $13200 + KDV’den başlayan fiyatlarla tek yetkili satıcısı E-Garaj’da satışa sunuldu.  

E-Garaj, elektrikli araçların ülkemizde yaygınlaşması için edindiği misyon doğrultusunda yeni ve çevreci çözümler sunmaya devam ediyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ