Borusan Otomotiv Premium Müşterileri ‘Sürdürülebilirliğin Keyfini Sürün’ Etkinliği için Bir Araya Geldi.

Borusan Otomotiv Premium Müşterileri ‘Sürdürülebilirliğin Keyfini Sürün’ Etkinliği için Bir Araya Geldi.
  • Genel
  • 17 Kasım 2021 11:10
  • 0
  • A+
    A-

Borusan Otomotiv Premium müşterileri eşsiz güzellikteki İstanbul Boğazı’na nazır en kıymetli lokasyonlardan olan Beykoz Kundura Fabrikası’nda özel bir etkinlik için bir araya geldiler.

Sürdürülebilirlik temasıyla düzenlenen organizasyonda Borusan Otomotiv Grubu’nun temsil ettiği markaların tamamen elektrikli otomobillerini inceleme ve test etme fırsatı bulan misafirler, suyla buluştuğunda balıklara yem olan ECOBIOBALL adındaki özel toplarla Denizde Golf deneyimini yaşadılar.

Misafirler etkinlik boyunca BMW’nin Kasım ayında yollarla buluşan elektrikli mobilite alanındaki amiral gemisi Yeni BMW iX ile tanışma fırsatı buldular. Bu modele ek olarak modüler ve radikal tasarımıyla dikkat çeken BMW i3s, beşinci nesil eDrive teknolojisiyle öne çıkan BMW iX3, MINI’nin tamamen elektrikli ilk seri üretim modeli olan yeni MINI Electric, Jaguar’ın tamamen elektrikli performans SUV’u Jaguar I-PACE ve genlerindeki üstün arazi kabiliyetiyle öne çıkan Land Rover Discovery Sport Hybrid modellerini test etme fırsatı da buldular.

REKLAM ALANI

Ayrıca Borusan Otomotiv Premium müşterileri Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Akademi’nin tecrübeli eğitmenlerinden de elektrikli otomobiller hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Gerçekleştirilen test sürüşleri ve Borusan Otomotiv Grubu markalarının sergilenen tamamen elektrikli modellerinin yanında misafirler, ECOBIOBALL adı verilen ekolojik, tek kullanımlık ve yüzde 100 çözülebilir balık yeminden oluşan golf toplarıyla golf oynadılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ