arabam.com oto ekspertiz’in radyo reklamları yayında

arabam.com oto ekspertiz’in radyo reklamları yayında
  • Genel
  • 18 Ocak 2024 11:44
  • 0
  • A+
    A-

arabam.com’un bir jingle ve üç masal versiyonundan oluşan radyo reklamları yayınlanmaya başladı. Reklamlarda ‘Aracınızı kimden alırsanız alın uzman gözünden detaylı ekspertiz için arabam.com oto ekspertiz’ mesajı veriliyor.

Türkiye’nin otomobil dikeyinde ilk online ilan platformu arabam.com’un oto ekspertiz hizmetinin radyo reklamları yayına girdi. Araç alım satım süreçleriyle ilgili her adımda müşterilerinin yanında olan arabam.com’un 2023’te başlattığı, ikinci el otomobillerin arıza, değişen ve kaza durumlarını detaylıca tespit eden ve 60 şubesi ile hizmet veren oto ekspertiz için hazırlanan radyo reklamları, genel bir jingle’ın yanı sıra 3 farklı versiyon halinde yayınlanıyor. Radyo reklamları masal anlatım esprisi ile dikkat çekiyor.

Masalını değil, uzmanını dinleyin

REKLAM ALANI

Hedef kitleye uygun olarak seçilen radyo kanallarında yayına giren arabam.com oto ekspertiz reklamlarının jingle’ında “arabam.com oto ekspertiz, uzman gözünden detaylı ekspertiz” sloganı duyuluyor. Üç farklı versiyon olarak yayına giren reklamların ilk bölümü “Evvel zaman içinde tamponu boyasız, TRAMER kayıtsız, nokta hatasız bir araba varmış…”, “Uzun zaman önce uzak bir şehirde ilk sahibinden satılık emsalsiz bir araba varmış. Onun adı Beyaz Prenses imiş…” ve “Bir zamanlar arabalar diyarının en güzel garajında dillere destan bir araba varmış…” ifadeleri yer alıyor. Masal cümleleri üç farklı versiyonda da “Masalını değil uzmanını dinleyin. Aracınızı kimden alırsanız alın uzman gözünden detaylı ekspertiz için arabam.com oto ekspertiz” mesajı ile tamamlanıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ