Bu Mor Audi RS7, Bugatti Veyron ve LaFerrari’den daha güçlü

Bu Mor Audi RS7, Bugatti Veyron ve LaFerrari’den daha güçlü

Wheelsandmore’daki tuning severler, Audi RS7 için sedan performansını yeni zirvelere taşıyan çok sayıda yükseltme paketini kullanıcılara sundu .

Zaten bildiğiniz gibi, RS7, 4.0 litrelik çift turboşarjlı bir V8 motordan güç alıyor. 48 voltluk hafif hibrit sistemi birleştiren ve 591 hp  ve 800 Nm tork üreten bir motor müşterilere sunulmuş. Bu rakamlarla yetinmeyen satış sonrası firma, otomobil için altı farklı paket sunuyor.

İlk yükseltme, hız sınırlayıcıyı kaldırırken homurdanmayı 700 hp’ye çıkaran Aşama 1 yükseltmesi olarak bilinir. Kurulum dahil olmak üzere 2,856 € maliyete sahip. Bu paket, modelin gücünü  740 beygire çıkaran Stage 1+ paketi takip ediyor. Müşteriler, ekstra beygir gücü için 3.781 € ödemeliler. Sırada, bazı motor ayarları ve yeni bir spor hava filtresinin takılması sayesinde gücü 780 hp’ye çıkaran Aşama 2 kiti var. Bu kitin maliyeti 6.639 €. Modifiye edilmiş bir şanzıman, yeni katalitik konvertörler ile modifiye edilmiş egzoz ve daha büyük bir hava filtresi kutusu, spor hava filtresi, genişletilmiş emme manifoldu ve genişletilmiş hortumlara sahip modifiye edilmiş bir emme sistemini de içeren Stage 3 paket size sunulabiliyor.

Bu paket ile model 840 beygir güce ulaşıyor. Bu paketin değeri 10.924 € Bu yeterli değilse, Wheelsandmore ayrıca 915 hp’lik bir Aşama 4 kiti ve yarış yakıtında 1.045 hp veya normal olarak 980 hp güç üreten Aşama 5 kitini size sunuyor. Bir hatırlatma olarak, LaFerrari, orijinal iken 950 hp’lik bir güce sahip. Bugatti Veyron ise, 987 hp gücünde geliyor. Aşama 4 kiti, Aşama 3 kiti ile aynı yükseltmeyi içerir, ancak aynı zamanda yükseltilmiş turboşarjlar ve modifiye MAP sensörleri sisteme ekleniyor. Kurulum için istenen fiyat ise 16.806 €  Aşama 5 paketine gelince, benzersiz turboşarj kit devreye giriyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ