Audi A6 L makyajlanıyor

Audi A6 L makyajlanıyor
  • Genel
  • 23 Şubat 2022 09:00
  • 0

Audi A6’nın bu yıl güncellenmesi planlanıyor. Bu iddia ortaya çıkan ve casus fotoğrafçılar tarafından çekilmiş bu fotoğraflar ile destekleniyor.

Çin pazarına özel olarak sunulacak makyajlı sedan, casus fotoğrafçıların kadrajından kaçamadı. Audi grubu makyaj konusunda çok tutucu olduğunu bu modele yapacağı ayrıntılarla bir kez daha ortaya koydu. Ön yüz neredeyse değişmemiş görünürken, sportif tamponlar dikkatlerden kaçmıyor. Bu tamponlar S-Line donanımı ile sunulacak. Buna ek olarak arka tamponun yine hafifçe elden geçirilmesi bekleniyor. Arkada LED destekli farlar bize göz kırparken, bagaj kapağınında ufak değişimler yaşadığını görüyoruz.

A6 L standart versiyondan uzun arka ve aks mesafesi ile ayrılıyor. Avrupa ve Kuzey Amerika için normal A6’ya da bu değişikliklerin uygulanması bekleniyor.

Kokpitte büyük bir değişimin yaşanmayacağı tahmin ediliyor. Zaten güncel modelde büyük ekranlar var. Ancak daha fazla ADAS özelliğinin ve yeni yazılımların eklenmesi muhtemel görünüyor. Motor seçenekleri, daha düşük emisyonlar için küçük iyileştirmelerle geliyor. Tamamen elektrikli A6 e-tron , Mercedes-Benz EQE ve yakında çıkacak BMW i5’e rakip olan model, plug-in hibrit motor seçenekleriyle de dikkat çekecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ